Author:ndindustries

Distribütörlere, üreticilere ve son kullanıcılara sunduğu geniş uygulama sahası olan ve küçük ambalajlı ürünleri bulunan Vibra-Tite ürünleri Türkiye pazarında.

bağlantı elemanlarının montajlarında güvenliği arttırmak amacıyla gelişmiş ürünlerin imalatı ile prosesleri konularında uzman ND Industries, ana konusu bağlantı elemanlarında kilitleme, sızdırmazlık, maskeleme, yağlama, titreşim sönümleme, gürültü önleme gibi çok geniş bir uygulama sahası bulunan Vibra-Tite ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Anaerobikler, yapıştırıcılar, epoksiler ve UV teknolojilerinde dünya pazarının lider üreticileri arasında yer alan Vibra-Tite; yüksek kalitesinin yanında; ürüne bağlı olarak %15’den %70’e kadar tasarruf sağlayabiliyor.

ND Industries Türkiye, Bağlantı ve Montaj Elemanları Konusunda Hizmet Veriyor

ND Industries Türkiye olarak makine parkurumuzu daha da genişletmeyi ve üreticilerin henüz yaptırmaya imkan bulamadıkları uygulamaları da ülkemize kazandırmayı planladıklarını söyleyen ND Industries Türkiye Genel Müdürü Gökhan Çavuşoğlu, müşterilerine sunduklarını ürünler ve hizmetler hakkında bilgiler verdi.